Bize Ulaşın

Şirket Profili / Tarihçe

    1993 yılında servis taşımacılığı ve araç kiralama hizmetleriyle iş hayatına adım atan Best Şirketler Grubu , daha sonra kendi aktif, dinamik, çekirdek personel kadrolarıyla ve öz sermaye birikimleriyle 1999 Yılından itibaren kamu kuruluşlarıyla çalışmaya başladı.

     Ülkemizin birliği, inanç, gelenek ve kültürümüzün yaşaması adına milli ve manevi değerlerimizi bilir, uygular toplumda da benimsenmeleri için örnek olma sorumluluğunu taşırız. Mülkün Allah'a ait olduğu  ve rızkın da O'ndan geldiği inancıyla, faaliyetlerimizde helal kazanç düsturunu benimser, kardeşlik dayanışması içinde çalışırız. Her faaliyetimizi anlamlı kılan insana, BestGrup  ve tüm insanlık için sarf ettiği değerli emeklerine saygı duyarız.

     Modern filomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmenin hakkı gururunu yaşıyoruz.

     Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başında ulaşım gelmektedir. Trafiğin  en yoğun yaşandığı megakent İstanbul’da firma personellerini huzur içinde işlerine, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli  geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz.

     2000 yılında başladığımız Filo Araç Kiralama hizmeti ile de sektörde fark yaratmayı amaçladık. Geçmişten bugüne yaklaşık 120 kuruluşa 3000 araç ile operasyonel kiralama alanında hizmet verdik ve veriyoruz.

     Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin herşeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık, ulaşımda mükemmelliği sağlamak ve sektördeki lider konumumuzu korumak amacındayız.

     Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

BEST ŞİRKETLER GRUBU YÖNETİM KURUL BAŞKANI

» Kalite Belgemiz2

Şirket Profili / Tarihçe